Detailed Notes on تاسیس شرکت

اگر شرکتی بدون اطلاع شما اقدام به امضا و تمدید شرکت بنماید و بنده رو همچنان به عنوان مدیر عامل تعیین کرده باشد من کجا میتوانم شکایت کنم و از چه طریقی میتوانم پیگیری کنم ببینم تمدید قانونی بوده یا خیر ؟

۳۵ درصد از مبلغ واریزی به صورت سپرده نقدی در حسابی به نام شرکت سهامی عام در شرف تاسیس، نزدیکی از بانکها سپرده گذاری شود.

این شرکت ها برای انجام امور مهمی همچون استخراج معدن، تاسیس کارخانجات و ایجاد سدها، بانکها و تجارت های داخلی و خارجی به ثبت میرسند.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

در این شرکتها سرمایه به صورت سهام بوده و به علت نیاز به سرمایه بالا، قسمتی از سرمایه شرکت از طریق سهام به مردم واگذار می شود.

ـ ارائه دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی مؤسسین و هئیت مدیره ( تنظیم توسط موسسه ما یا خودتان )

فعالیت های تجاری در دنیای امروزی روز به روز در حال گسترش است و ثبت شرکت های تجاری و رعایت قوانین حقوقی کاری تخصصی است که می بایست به موسسات معتبر مانند موسسه حقوقی ثبت آرشا سپرده شود.

بدین منظور لازم است در سامانه سینا اطلاعات آن را تکمیل کنید و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنید و سپس درخواست خود را ارسال نمایید. از مهم‌ترین بخش‌های این سامانه جهت تکمیل اطلاعات، بخش مربوط به اطلاعات شرکت دانش بنیان بوده که لازم است روزمه و فعالیت فرد در شرکت در سربرگ مربوطه تهیه و بعد از مهر و امضا اسکن شده و در سامانه بارگذاری شود.

دارندگان سهایم که با وجود مطالبه هیات مدیره بقیه تعهد خود را بابت سهام پرداخت ننموده اند . حق حضور و رای در جامع عمومی تعداد این گونه سهام از کل تعداد سهام شرکت کسر خواهد شد و در صورت پرداخت بدهی خود مجددا حق حضور و رای در مجامع عمومی را خواهند یافت و می توانند حقوق مالی وابسته به سهام خود را در صورتی که مشمول مرور زمان نشده باشد مطالبه کنند (مواد ٣٧ و ٣٨ ل.ا.ق.ت) چهارم- تبدیل سهام برای تبدیل سهام بینام به سهام با نام باید مرابت در سه نوبت و هر یک به فاصله ٥ روز here در روزنامه کثیرالانتشار شرکت نشر گردد و در مدتی که نباید کمتر از ٦ ماده از تاریخ اولین آگهی باشد به صاحبان سهام فرصت داده شود تا به منظور تبدیل سهام خود به مرکز شرکت مراجعه نمایند.

پاسخ مشاور ثبت ‏۲۷ شهریور ۱۳۹۷ سلام بله جناب ظهرابی تمامی اعضای هیئت مدیره و بازرسین نیاز به گواهی دارند. موفق باشید

پاسخ مشاور ثبت ‏۱۲ تیر ۱۳۹۷ شما در ثبت سامانه مشکل دارین به همین خاطر باید و لطفا با شماره های دفتر تماس بگیرید.

● کاندیدا شدن جهت انتخابات مجلس و سایر شوراها و انجمن‌های قانونی

با عنایت به بخشنامه شماره ۱۳۳۶۸۰/۹۳ سازمان ثبت و اسناد و املاک کشوری و سایر مستندات مندرج در متن، برای فعالیت در موضوعات ذیل نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه است.

پاسخ مشاور ثبت ‏۱۷ شهریور ۱۳۹۹ با سلام، بازرسین سهامدار نیستند، سهاماداران خارج از سرکا وقتی در هیئت مدیره نیستند پس صورتجلسات هیئت مدیره را هم امضا نمی کنند و در سامانه بخش مربوطه اضافه نمی شوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *